GET

Uluslararası E-Ticaret Programı (GET: Global E-Commerce Talent)

Alibaba.com tarafından desteklenen Uluslararası E-Ticaret Programı (GET), öğrencilere, öğretmenlere, girişimcilere, KOBİ’lere e-ticareti öğretmeyi amaçlıyor. İster sadece e-ticarete meraklı olun, ister dijital platformda bir şirket kurmaya çalışın, bu program tam size göre. GET sertifikası sizleri sadece Alibaba.com ekosistemine katmakla kalmayacak, aynı zamanda e-ticaret ile ilgili işlerinizde de çok iyi fırsatlar sunacak. Bu program, öğrencilere, KOBİ’lere ve girişimcilere gerekli rekabet becerilerini öğretmeyi amaçlıyor ve uluslararası e-ticaret sektöründe daha etkili olmaları için gerekli eğitim kaynaklarını sağlıyor.
Program, aday öğrenciler için genel teori ve uygulama odaklı dersler içeriyor. Programın, üniversiteler, ticaret okulları ve eğitim merkezleriyle de iş birliği yapılarak yayılması ve geliştirilmesi amaçlanıyor. Eğitim programı, çevrimiçi videolar ve çevrimdışı eğitim sınıflarına ek olarak, iş deneyimi kazanmak üzere çalışma imkanı da sunuyor.

Hindistan, Tayland, Güney Kore ve Malezya’daki başarılı uygulamaların ardından, Türkiye GET projesinin hayata geçirildiği beşinci önemli ülke konumunda. Şu ana kadar 220 binden fazla öğrencinin yararlandığı program, e-ticaretteki yeteneklerini daha fazla geliştirmeyi amaçlayan herkesi eğitmeyi amaçlıyor. GET programı, Türkiye’de Alibaba.com ve Bahçeşehir Üniversitesi e-ticaret eğitimi iş birliği ile hayata geçirildi. Alibaba.com ve Bahçeşehir Üniversitesi Elektronik Dış Ticaret Eğitim Programı işbirliği ile Türkiye’nin birçok farklı şehrinde, şirketlerin ihtiyaç duyduğu ‘Elektronik Dış Ticaret Uzmanları’nı yetiştirecek.

×