Hakkımızda

E-Glober Akademi Hakkında

E-Glober, dünyanın lider ve işletmeler arası (B2B) e-ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye’de tek yetkili temsilcisi ve iş ortağıdır.

E-Glober, mevcut teknolojik araç ve altyapıları kullanarak ihracatçıların, KOBİ’lerin, kurum ve kuruluşların e-ticaret ve e-ihracat alanında ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin katma değerli hizmetleri geliştirmekte ve kullanıma sunmaktadır.

Ayrıca E-Glober, KOBİ’lerin üretim dışında ihracat yapmalarına engel olabilen lojistik, KDV iadesi, finansman, gümrük işlemleri vb. hizmetlerin hepsinin alınabileceği, dijital ekosistemin geliştirilmesi yönünde kamu, özel kurum ve kuruluşları ile çalışmalarına devam etmektedir.

E-Glober in uçtan uca hizmetlerinden biri olan E-Glober Akademi bu amaç doğrultusunda Dış Ticaret ve Kurumsal Eğitimleri ile ülkemizdeki kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları eğitim hizmetlerini vermektedir.

E-Glober Akademi olarak, Dış Ticaret ve Kurumsal Eğitimleri ile ülkemizin ihracat yıldızlarını ve yıldız adaylarını küresel ticarette lider yapmayı amaçlamaktayız.

E-Glober Akademi İhracat Performansını arttırmak için özel hazırlanmış eğitimleri ile KOBİ’ lerin ihtiyaç duydukları yetenek ve bilgiyi sunmaktadır.

 

×